Kartuş Filtreler

İşletmenizin Neye İhtiyacı Varsa

Furkan Teknik Sizin İçin Tedarik Eder

Bilgi Almak İçin

0 232 252 54 96

ya da Formu Doldurun

Kartuş Filtreler

İşletmenizin Neye İhtiyacı Varsa

Furkan Teknik Sizin İçin Tedarik Eder

Bilgi Almak İçin

0 232 252 54 96

ya da Formu Doldurun

KARTUŞ FİLTRELER

Kartuş filtre, suda; klor, tortu, pas, kum ve diğer tanecikler gibi istenmeyen maddeleri tutmaya yarayan, montajı ve kullanımı kolay su arıtma filtreleridir.

Kartuş filtre; filtre ve filtreye yuvalık eden filtre kabından oluşur.

Kartuş filtre sistemleri, suyu en uygun mikron hassasiyetinde arıtır. Bu özelliğiyle suyunuzun kalitesini düşüren ve cihazların arızalanmasına sebep olan katı maddelerin giderilmesinde kullanılan yöntemlerdendir.

Kartuş filtreler kademeli arıtma gerektiren işlemlerde kullanım rahatlığı sunar. Ekonomik oluşlarıyla da oldukça tercih edilen sistemlerdir. Su arıtma cihazlarınızın ön filtrasyonunu kartuş fitrelerle sağlarsanız; hem ekonomik hem de etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Tortu giderilmesinde kullanılan kartuş filtreler, ömrü dolunca yenilenenler ve yıkanıp yeniden kullanılabilenler olmak üzere iki çeşittir.

  • Ömrü dolunca yenilenen kartuş filtrelerin gözenek çapları 1, 5, 10, 20 mikrondur.
  • Yıkanıp yeniden kullanılabilen kartuş filtreler ise 50 mikron ve üzeri filtrasyon yapabilirler. Yıkanıp yeniden kullanılabilen filtreler, plastik, paslanmaz çelik ve torba filtrelerdir.

İhtiyaçlarınıza uygun kapasite ve bağlantı çapında ve istenilen sıcaklık ve basınç değerlerine uygun alternatif çözümler sunan Furkan Teknik, arıtma ihtiyacının ve suyun olduğu her yerde hizmetinizdedir.